Samsung WW70H5290EW/AH A+++ 7 Kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

5,0 (0 Yorum)

Ürün Kodu : MTSAMWW70H5290EW
1.442,00 TL
Taksitli Fiyatı:1.324,00 TL %8 İndirimli
9 X 153,40 taksit seçenekleri ile
Havale/Tek Çekim Fiyatı: 1.284,28 TL %3 İndirimli
Teslimatta Nakit Ödeme: 1.297,52 TL %2 İndirimli
Teslimatta Tek Çekim(K.K): 1.324,00 TLBeyaz Eşyalar Kapıya Teslim. Borusan Lojistik ve Dijitall.com

Özellikleri
Eco Bubble™ nasıl çalışır?
Çığır açan Samsung Eco Bubble™ teknolojisi, yıkama döngüsü başlamadan önce deterjanı hava ve suyla köpürterek çamaşırlara konsantre deterjanlardan daha hızlı nüfuz eden temizleyici kabarcıkları üretir. Çamaşırlarınızı enerjiden tasarruf ederek sıcak suda olduğu gibi soğuk suda da verimli şekilde yıkayın.
Bırakın Akıllı Kontrol sizin yerinize sorunları bulsun ve çözsün
Bir sorun olduğunda çamaşır makinenizin sizi çözüm konusunda bilgilendirdiğini ve tamirci çağırmak zorunda kalmadığınızı hayal edin. Yeni Samsung çamaşır makinesi yenilikçi Akıllı Kontrol özelliğiyle gelmektedir. Akıllı Kontrol hataları başlangıcında algılar ve teşhis eder ve LED taramalı bir akıllı telefonun kullanılması yoluyla kolay sorun giderme çözümleri sağlar. Kullanıcı kılavuzunuza bakmanız bile gerekmez — Gerçek bir baş ağrısı haline gelmeden sorunu çözebilirsiniz.
Lekeleri çıkarın ve ek işlemler uygulayın
Giysileriniz bir çok farklı şekilde kirlenebilir. Onları temizlemenin tek bir benzersiz yolu vardır. Leke Çıkarma, giysileri derinlemesine, hassas ve etkin şekilde temizlemek için Eco Bubble™ teknolojisini kullanır. İçecek, domates, kan, çikolata ve çimen gibi en yaygın lekelerin yanı sıra daha az karşılaşılan lekeleri de çıkarın.
Eco Temiz Kazan
Kadranı Eco Temiz Kazan üzerine getirerek yıkama kazanını giysilerinizi temizlediğiniz kadar kolay yıkayın. Çevreyle dost temizleme döngüsü, keskin kimyasallar olmadan deterjan kalıntılarını ve kir birikintilerini temizler. Kazanı ne zaman temizleyeceğinizi bilmiyor musunuz? Her 40 yıkamadan sonra bunu size hatırlatan bir alarm çalar.
Programlarım
Ayarları değiştirmeden art arda çamaşır yıkıyorsanız her seferinde yıkama döngüsünü yeniden programlamanız gerekmez. Son Hafıza, çamaşır makinesi kapatılsa bile kullanılan son ayarı saklar. Sadece başlata basın ve diğer yıkamaya geçin. Tasarruf ettiğiniz zaman katlanarak artacaktır.
Elmas Kazan
Şık Elmas Kazan özel şekli güçlü ama hassas yıkama performansı sunar. Daha küçük su delikleri kumaşların takılmasını ve hasar görmesini engellerken elmas kabartmalı kazan, giysileri benzersiz şekilde tasarlanmış kazanda hassas bir şekilde hareket ettirir. Derinlemesine temizlikte bile kumaşa özen gösterin.
Hızlı Yıkama
Çok meşgul olduğunuzda bile Hızlı Yıkama ile çamaşır yıkamak için zaman ayırabilirsiniz. Sadece Quick Wash (Hızlı Yıkama) düğmesine basarak 15 dakika seçin ve çamaşırlarınızı 15 dakikada yıkayın. Yıkama boyutuna ve programınıza bağlı olarak zamanlayıcı ayarlarını değiştirin (seçenekler: 15, 20, 30, 40, 50 ve 60 dakika).
Ceramic Heater Plus
Ceramic Heater Plus, sert su kireçlenmesini azaltan kireçlenme oluşumunu önleyici özel bir kaplamaya sahiptir. Bu nedenle daha etkin çalışarak ısıtıcının dayanıklılığını artırır.
Özellikleri
 • Yıkama Kapasitesi (kg)
 • Gövde rengi
  Beyaz
 • Kapak
  Beyaz
 • Panel Görünümü
  D.LED
Yıkama Kapasitesi
 • Yıkama Kapasitesi (kg)
Tasarım
 • Gövde rengi
  Beyaz
 • Kapak
  Beyaz
 • Panel Görünümü
  D.LED
 
 
Marka Samsung
 
Çocuk Kilidi Var
Ebatlar 85 x 60 x 55 cm
Enerji Sınıfı A++
Kullanım Şekli Solo
Kurulum Ürün elinize ulaştıktan sonra paket içeriğinde yer alan servis listesinden tarafınıza en yakın yetkili servisi çağırmanız yeterli olacaktır.Yetkili servis "Ücretsiz" olarak kurulum işlemini gerçekleştirecektir.
Yetkili servis kurulum işlemini gerçekleştirdikten sonra Garanti Belgesini onaylayacak ve ürünün garanti süresi başlamış olacaktır
LCD Ekran Var
Maksimum Devir Hızı 1200 Devir
Su Girişi Tek
Üretici Samsung
Yıkama Kapasitesi 7 kg
Yıkama Kapasitesi Aralığı 6-7,5 kg
Yıkama Sınıfı A
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır; aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır.
Kurutma Özelliği Yok
Renk Beyaz
 
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu MTSAMWW70H5290EW