Ücretsiz Kargo

TELEFUNKEN 32TH4020 32" Uydu Alıcılı LED TV

Telefunken Televizyon

TEL-32TH4020

Ürün Kodu : TEL-32TH4020
%14 İndirimli
999,00 TL Satış Fiyatı:859 TL859,06x143,16 TL | Taksitle


5,0 (8 Yorum)

Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo
taksitler

Taksit seçeneklerini görmek için tıklayınız!

Orijinal Ürün Orijinal Ürün
Güvenli Alışveriş Güvenli Alışveriş
Kolay Değişim Kolay Değişim
Hızlı Teslimat Hızlı Teslimat
İade Garantisi İade Garantisi

TELEFUNKEN 32TH4020 32" Uydu Alıcılı LED TV

Şık ve asil bir tasarıma sahip olan TELEFUNKEN 32TH4020 32" modeli görüş açısıyla gerçekçi bir görüntü sağlayabiliyor. Göz alıcı kalitesi de yanında ekstra olarak sergilenen görüntünün keyifli hale gelmesini de kolaylıkla sağlayabiliyor.
TELEFUNKEN 32TH4020 32" Uydu Alıcılı LED TV;
- Şık çerçevesiyle odaya uyum sağlaması ek bir aksesuara ihtiyaç duymadan şık bir görüntü yakalamaya yeterli olabiliyor,
- Görüntünün yanı sıra işitsel anlamda da kullanılan teknoloji sebebiyle sesin yönü, tonu ve şiddeti görüntü/ses uyumunu zirveye taşıyabiliyor,
TELEFUNKEN Türkiye içerisinde kendisini ispatlamış bir marka olmasının yanı sıra vermiş olduğu servis kalitesinde de tatmin edici seviye de olmaya devam ediyor. Yüksek çözünürlük, yüksek kalitede bir ses teknolojisiyle seyir zevki yüksek vakitler geçirilmesinde kendinize uygun bir ürün arıyor ve 82 ekran benim için yeterli diyorsanız Telefunken tarafından üretimi ve desteği sağlanan TELEFUNKEN 32TH4020 32" Uydu Alıcılı LED TV tam size göre!

ASKI APARATI HEDİYELİ - 3 YIL GARANTİLİ

Augen Teknolojisi

Augen, tüm dünyanın kullandığı renkli Tv teknolojisinin mucidi Telefunken'in en son icadı! Üstün Augen teknolojisiyle Telefunken Led' ler gerçek görüntüleri bile kıskandıracak! Sadece Telefunken'e özel bu teknoloji artık yeni Led' leriyle Türkiye'de!
Augen teknolojisiyle canlı renkler

Augen piksellerden önce renk bilgisini algılayarak, renk değerlerini mükemmel seviyeye çıkarır, nesnelerin çok daha net ve canlı görünmesini sağlar. Renk iyileştirme teknolojisiyle, her sahne ayırdığınız zamana farklı bir renk katacak.
Augen teknolojisiyle mükemmel kontrast

Görüntünün beyaz kısmı ile siyah kısmı arasındaki kontrast değerlerini aLGılar, dinamik kontrast oranını yükselterek nesnelerin gerçekçi renklerde görünmesini sağlar. Daha gerçekçi renklerle görüntüdeki kişileri salonunuzda seyrediyormuş hissi yaratacak.

Ekran Boyutu: 32"
3D: Yok
HD Özelliği: HD
USB Multimedia: Var
Hard Disk'den Medya Oynatıcı: Var
DLNA: Yok
Slim Kasa: Var 
Giriş ve Çıkışlar: USB Scart Girişi 
HDMI Kulaklık Çıkışı
HDMI Giriş Sayısı: 1 Dahili 
Uydu Alıcı: Var
Arka Aydınlatma: Yok
İnternet TV: Yok
Smart TV Özellikleri: Yok
Ekran Çözünürlüğü: 1920 x 1080